

364 ₴
Туалетна щітка з пластику та хромованого металу. Домінуючими кольорами є білий і сріблястий.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал ручки | Пластик |
| Наличие крышки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5904993720325 |
| Маса брутто | 0,33 кг |
| Маса нетто | 0,23 кг |
| Материал | пластик + хромований метал |
| Розміри продукту | 10 см х 35 см х 10 см |
| Розміри товару в упаковці | 11,5 см х 15 см х 11,5 см |
| Символ | AWD02020006 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Без декору |
| Тип йоржика | Підлоговий |
| Тип упаковки товару | Картон |