

1 004 ₴
Опис: Чорна щітка для унітазу з силіконовим плоским наконечником, що чистить. Цей високоякісний гумовий матеріал TPR значно спрощує підтримку чистоти унітазу та самої щітки. В комплект входить чорний мінімалістичний контейнер.
Символ:AWD02021769
EAN:5905668551213
Матеріал: пофарбована сталь + нержавіюча сталь + TPR
Розміри продукту: 11,5 см х 53,5 см х 7,7 см
Вага нетто: 0,43 кг
Тип пакування продукту: картон
Розміри продукту в пакуванні: 12 см х 39,5 см х 9 см
Вага брутто: 0,53 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Наличие крышки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551213 |
| Маса брутто | 0,53 кг |
| Маса нетто | 0,43 кг |
| Материал | Пофарбована сталь + нержавіюча сталь + TPR |
| Розміри продукту | 11,5 см х 53,5 см х 7,7 см |
| Розміри товару в упаковці | 13 см х 39,5 см х 9 см |
| Символ | AWD02021769 |
| Состояние | Новое |
| Тип йоржика | Підлоговий |
| Тип упаковки товару | Картон |