

916 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Наличие крышки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551220 |
| Маса брутто | 0,53 кг |
| Маса нетто | 0,45 кг |
| Материал | Пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 10см х 37см х 10см |
| Розміри товару в упаковці | 10,5 см х 27 см х 10,5 см |
| Символ | AWD02021770 |
| Состояние | Новое |
| Тип йоржика | Підлоговий |
| Тип упаковки товару | картон |