

924 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Наличие крышки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550476 |
| Маса брутто | 0,45 кг |
| Маса нетто | 0,4 кг |
| Материал | Нержавіюча сталь + термопластичний каучук |
| Розміри продукту | 11,5 см х 53,5 см х 7,7 см |
| Розміри товару в упаковці | 12 см х 39,5 см х 9 см |
| Символ | AWD02021695 |
| Состояние | Новое |
| Тип йоржика | Підлоговий |
| Тип упаковки товару | Картон |