


456 ₴
Туалетна щітка з контейнером у блискучому сріблі. Виготовляється з нержавіючої сталі. Частина для очищення доступна в практичному чорному кольорі. Основа щітки захищена пластиком.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие крышки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5904993729854 |
| Маса брутто | 0,45 кг |
| Маса нетто | 0,35 кг |
| Материал | Нержавіюча сталь + термопластичний каучук |
| Розміри продукту | 10 см х 38,5 см х 10 см |
| Розміри товару в упаковці | 10,5 см х 28 см х 10,5 см |
| Символ | AWD02020748 |
| Состояние | Новое |
| Тип йоржика | Підлоговий |
| Тип упаковки товару | Картон |