
800 ₴
Класична туалетна щітка з корпусом і ручкою з нержавіючої сталі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие крышки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5904993727034 |
| Маса брутто | 0,62 кг |
| Маса нетто | 0,38 кг |
| Материал | Нержавіюча сталь + термопластичний каучук |
| Розміри продукту | 13,7 см х 38 см х 13,7 см |
| Розміри товару в упаковці | 14 см х 29 см х 14 см |
| Символ | AWD02020508 |
| Состояние | Новое |
| Тип йоржика | Підлоговий |
| Тип упаковки товару | картон |