
1 009 ₴
Туалетна щітка з масивним контейнером з нержавіючої сталі з сатиновим покриттям. Ручка щітки також виготовлена з нержавіючої сталі, а очисна частина виготовлена з чорного пластику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал ручки | Пластик |
| Наличие крышки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993724071 |
| Маса брутто | 0,7 кг |
| Маса нетто | 0,65 кг |
| Материал | Нержавіюча сталь + термопластичний каучук |
| Розміри продукту | 10,5 см х 36,5 см х 10,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 11 см х 27,5 см х 11 см |
| Символ | AWD02020317 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Смужка |
| Тип йоржика | Підлоговий |
| Тип упаковки товару | Картон |