

428 ₴
Класична туалетна щітка з корпусом і ручкою з нержавіючої сталі. Очищувальна частина виконана з чорного пластику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал ручки | Пластик |
| Наличие крышки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5904993722381 |
| Маса брутто | 0,4 кг |
| Маса нетто | 0,35 кг |
| Материал | Нержавіюча сталь + термопластичний каучук |
| Розміри продукту | 9 см х 38,5 см х 9 см |
| Розміри товару в упаковці | 10 см х 28 см х 10 см |
| Символ | AWD02020218 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Без декору |
| Тип йоржика | Підлоговий |
| Тип упаковки товару | картон |