393 ₴
Полиця з дроту на присосках кутова AWD02080212
Код: AWD02080212
Розмір: 25*25*8 см
Матеріал: дріт покритий хромом
>| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993723050 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,4 кг |
| Маса нетто | 0,38 кг |
| Материал | хромований дріт + пластик |
| Розміри продукту | 34,5 см х 6,5 см х 18,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 34,5 см х 6,5 см х 18,5 см |
| Символ | AWD02080212 |
| Тип крепежа | на присосках |
| Тип мебели | кутова полиця |