330 ₴
Полиця з дроту на присосках AWD02080211
Код: AWD02080211
Розмір: 20*10*11,5 см
Матеріал: дріт покритий хромом
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993723043 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,342 кг |
| Маса нетто | 0,3 кг |
| Материал | хромований дріт + пластик |
| Розміри продукту | 20 см х 10,5 см х 10 см |
| Розміри товару в упаковці | 20 см х 10,5 см х 10 см |
| Символ | AWD02080211 |
| Тип крепежа | на присосках |