1 124 ₴
Полиця з дроту 3М AWD02081420
Код: AWD02081420
Розмір: 24*6*12,5 см
Матеріал: дріт покритий хромом
>Кріпиться на стрічкі, що самоклеїться
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357724 |
| Цвет | Хромований |
| Максимальная нагрузка | 4 кг |
| Маса брутто | 0,44 кг |
| Маса нетто | 0,42 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Размеры продукта | 24 см х 6 см х 12,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 24 см х 6 см х 12,5 см |
| Символ | AWD02081420 |
| Тип крепежа | скотч 3М |