399 ₴
Полиця з дроту настінна одинарна AWD02081311
Код: AWD02081311
Розмір: 24,2*5,5*12,5 см
Матеріал: дріт вкрита хромом
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812356635 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,43 кг |
| Маса нетто | 0,42 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Розміри продукту | 24,5 см х 5,5 см х 12 см |
| Розміри товару в упаковці | 24,5 см х 5,5 см х 12 см |
| Символ | AWD02081311 |
| Тип крепежа | Гвинтове |