1 202 ₴
Полиця з дроту кутова на присосках AWD02081130
Код: AWD02081130
Розмір: 22,5*22,5*8.5 см
Матеріал: дріт покритий хромом
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354730 |
| Цвет | Хромований |
| Максимальная нагрузка | 4 кг |
| Маса брутто | 0,5 кг |
| Маса нетто | 0,48 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Розміри продукту | 31 см х 7,5 см х 22,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 31 см х 7,5 см х 22,5 см |
| Символ | AWD02081130 |
| Тип крепежа | на присосках |
| Тип мебели | кутова полиця |