981 ₴
Полиця з дроту на присосках AWD02081129
Код: AWD02081129
Розмір: 30*15,1*7,5 см
Матеріал: дріт покритий хромом
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354723 |
| Цвет | Хромований |
| Максимальная нагрузка | 4 кг |
| Маса брутто | 0,42 кг |
| Маса нетто | 0,4 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Розміри продукту | 25,5 см х 7 см х 11,6 см |
| Розміри товару в упаковці | 25,5 см х 7 см х 11,6 см |
| Символ | AWD02081129 |
| Тип крепежа | скотч 3М |