1 238 ₴
Полиця з дроту на дверцята душа 2 ярусна 2 крючки AWD02080864
Код: AWD02080864
Розмір: 25*12,3*49,5 см
Матеріал: дріт покритий хромом
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Настенный крепеж | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812351357 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,85 кг |
| Маса нетто | 0,75 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Розміри продукту | 25 см х 49,5 см х 12,3 см |
| Розміри товару в упаковці | 25 см х 49,5 см х 12,3 см |
| Символ | AWD02080864 |
| Тип крепежа | на присосках |