588 ₴
Полиця для ванної кімнати з кріпленням на гачок, виготовлена з хромованого металу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Настенный крепеж | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993723630 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,76 кг |
| Маса нетто | 0,742 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Розміри продукту | 25 см х 41 см х 14,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 25 см х 41 см х 14,5 см |
| Символ | AWD02080273 |
| Тип крепежа | Ппідвісне |