296 ₴
Одномісна кутова полиця для ванної кімнати з хромованого дроту. Шурупи та дюбелі в комплекті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993723135 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,291 кг |
| Маса нетто | 0,269 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Розміри продукту | 31 см х 6 см х 20 см |
| Розміри товару в упаковці | 31 см х 6 см х 20 см |
| Символ | AWD02080223 |
| Тип крепежа | Гвинтове |
| Тип мебели | кутова полиця |