537 ₴
Полиця дротяна кутова 2 ярусна 2 крючки AWD02080047
Код: AWD02080047
Розмір: 16,5*16,5*30,7 см
Матеріал : дріт покритий хромом
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993720387 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,6 кг |
| Маса нетто | 0,57 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Розміри продукту | 20 см х 30 см х 15,7 см |
| Розміри товару в упаковці | 20 см х 30 см х 15,7 см |
| Символ | AWD02080047 |
| Тип мебели | кутова полиця |