909 ₴
Полиця з дроту кутова 2 ярусна AWD02080045
Код: AWD02080045
Розмір: 16,2*16,2*31 см
Матеріал: дріт покритий хромом
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993720059 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,9 кг |
| Маса нетто | 0,88 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Розміри продукту | 28 см х 31 см х 23 см |
| Розміри товару в упаковці | 28 см х 31 см х 23 см |
| Символ | AWD02080045 |
| Тип мебели | кутова полиця |