630 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668551695 |
| Цвет | Черный |
| Маса брутто | 0,41 кг |
| Маса нетто | 0,41 кг |
| Материал | Пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 33,50 см х 2,70 см х 18,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 33,50 см х 2,70 см х 18,50 см |
| Символ | AWD02081817 |
| Тип крепежа | Гвинтове |
| Тип мебели | кутова полиця |