835 ₴
Полиця із дроту чорного кольору прямокутна на присосках AWD02081665
Код: AWD02081665
Розмір: 25,7*12,5*8см
Матеріал: пофарбована сталь
Колір: чорний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550179 |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 4 кг |
| Маса брутто | 0,38 кг |
| Маса нетто | 0,38 кг |
| Материал | фарбована сталь |
| Розміри продукту | 25,7 см х 8 см х 12,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 25,7 см х 8 см х 12,5 см |
| Символ | AWD02081665 |
| Тип крепежа | скотч 3М |