952 ₴
Полиця з дроту біла 3 М AWD02081477
Код: AWD02081477
Розмір: 6,5*26*13 см
Матеріал: пофарбована сталь
Кріпиться на стрічкі, що самоклеїться
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812358295 |
| Цвет | Белый |
| Максимальная нагрузка | 4 кг |
| Маса брутто | 0,36 кг |
| Маса нетто | 0,35 кг |
| Материал | фарбована сталь |
| Розміри продукту | 26 см х 6,5 см х 13 см |
| Розміри товару в упаковці | 26 см х 6,5 см х 13 см |
| Символ | AWD02081477 |
| Тип крепежа | скотч 3М |