Полиця з дроту AWD02080198
Код: AWD02080198
Розмір: 29,5*12,5*8 см
Матеріал: дріт покритий хромом
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993722510 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,3 кг |
| Маса нетто | 0,27 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Розміри продукту | 29 см х 8,7 см х 13 см |
| Розміри товару в упаковці | 29 см х 8,7 см х 13 см |
| Символ | AWD02080198 |
| Тип крепежа | Гвинтове |