1 275 ₴
Полиця з дроту двох ярусна для душу AWD02081423
Код: AWD02081423
Розмір: 70*18*17 см
Матеріал: нержавіюча сталь
>| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Настенный крепеж | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357755 |
| Цвет | Стальний |
| Маса брутто | 1,04 кг |
| Маса нетто | 1,03 кг |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Розміри продукту | 18 см х 70 см х 17 см |
| Розміри товару в упаковці | 18 см х 70 см х 17 см |
| Символ | AWD02081423 |
| Тип крепежа | Навісний |