949 ₴
Полиця чорна з дроту кутова на присосках AWD02081664
Код: AWD02081664
Розмір: 31*22*8,7 см
Матеріал: забарвлена сталь< /p>
Колір: чорний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550162 |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 4 кг |
| Маса брутто | 0,48 кг |
| Маса нетто | 0,48 кг |
| Материал | фарбована сталь |
| Розміри продукту | 31 см х 8,7 см х 22 см |
| Розміри товару в упаковці | 31 см х 8,7 см х 22 см |
| Символ | AWD02081664 |
| Тип крепежа | скотч 3М |
| Тип мебели | кутова полиця |