1 730 ₴
Сидіння для унітазу BOSTON AWD Interior AWD02181126 виготовлене з легкого та міцного поліпропілену (PP), що забезпечує довговічність у щоденному користуванні. Універсальна форма підходить до більшості стандартних моделей унітазів. Завдяки системі повільного опускання (SOFT CLOSE), сидіння забезпечує комфортне та безшумне закривання. Комплектується елементами для монтажу, що забезпечує швидке та зручне встановлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Антибактериальное покрытие | Нет |
| Цвет | Белый |
| Материал | Полипропилен |
| Наличие микролифта | Да |
| Тип | Сиденье с крышкой |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстань між петлями | 14.80-17.00 |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354693 |
| Маса брутто | 1,7 кг |
| Маса нетто | 1,45 кг |
| Розміри продукту | 37,7 см x 4 см x 43,1 см |
| Розміри товару в упаковці | 38 см x 46 см x 7 см |
| Символ | AWD02181126 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Без декору |
| Тип упаковки товару | Картон |