623 ₴
Сидіння для унітазу RUMBA AWD Interior AWD02181060 — це універсальне рішення для вашої ванної кімнати. Виготовлене з легкого, але міцного поліпропілену (PP), воно забезпечує комфорт та довговічність. Спеціальне втиснення на одному з країв кришки полегшує її піднімання. Сидіння постачається з комплектом монтажних елементів та сумісне з обраними моделями унітазів від Cersanit, Koło та Roca.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Антибактериальное покрытие | Нет |
| Цвет | Белый |
| Материал | Полипропилен |
| Наличие микролифта | Нет |
| Тип | Сиденье с крышкой |
| Вес | 600 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстань між петлями | 15.50-17.00 |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354099 |
| Маса брутто | 0,6 кг |
| Маса нетто | 0,55 кг |
| Розміри продукту | 36,8 см x 3,5 см x 44,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 36,8 см x 3,5 см x 44,5 см |
| Символ | AWD02181060 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | Без декору |
| Тип упаковки товару | фольга |