1 990 ₴
Тримач у ванну кімнату AWD02210368
Код:AWD02210368
Розмір: 34,5*8,5
Матеріал: нержавіюча сталь
< p>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993725085 |
| Маса брутто | 0,5 кг |
| Маса нетто | 0,46 кг |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Розміри продукту | 34,5 см х 8 см х 5 см |
| Розміри товару в упаковці | 43,5 см х 5,5 см х 12,5 см |
| Символ | AWD02210368 |
| Тип упаковки товару | блістер |