

2 025 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество режимов струи | 3 |
| Резьбовое соединение | 1/2" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Диаметр душевого диска | 12 см |
| ЕАН | 5905668551428 |
| Цвет | Золотой |
| Маса брутто | 0,27 кг |
| Маса нетто | 0,21 кг |
| Материал | АБС |
| Розміри продукту | 12,00 см х 26,50 см х 4,30 см |
| Розміри товару в упаковці | 33,00 см х 14,70 см х 5,50 см |
| Символ | AWD02221790 |
| Состояние | Новое |
| Тип | насадка для душу |
| Тип упаковки товару | блістер |