2 828 ₴
Сидіння для унітазу WHITE OAK AWD Interior МДФ AWD02181066 — це елегантне та функціональне рішення для вашої ванної кімнати. Виготовлене з міцної плити MDF та покрите високоякісною оклеїною, що імітує натуральне дерево, воно поєднує в собі естетику та практичність. Завдяки системі повільного опускання та універсальному дизайну, це сидіння забезпечує комфорт та зручність у використанні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Антибактериальное покрытие | Нет |
| Цвет | Серый |
| Материал | МДФ |
| Наличие микролифта | Да |
| Тип | Сиденье с крышкой |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстань між петлями: | 10,3 – 20,8 |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354150 |
| Маса брутто | 3,28 кг |
| Маса нетто | 2,93 кг |
| Розміри виробу в упаковці: | 39,5 см x 48 см x 6 см |
| Розміри товару в упаковці | 37,3 см x 4,5 см x 45,5 см |
| Символ | AWD02181066 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | картон |