2 038 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Материал | Дюропласт |
| Наличие микролифта | Да |
| Тип | Сиденье с крышкой |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстань між петлями | 7-18 см |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552258 |
| Маса брутто | 2,39 кг |
| Маса нетто | 2,06 кг |
| Розміри продукту | 37см х 4,2см х 46,8см |
| Розміри товару в упаковці | 39,5 см х 47,7 см х 6,7 см |
| Символ | AWD02181873 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | картон |