2 226 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Материал | Дюропласт |
| Наличие микролифта | Да |
| Тип | Сиденье с крышкой |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстань між петлями | 7-18 см |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552241 |
| Маса брутто | 2,55 кг |
| Маса нетто | 2,25 кг |
| Розміри продукту | 35,4 см х 4,7 см х 46,6 см |
| Розміри товару в упаковці | 38,3 см х 47,8 см х 6,40 см |
| Символ | AWD02181872 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | Картон |