

2 132 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Дюропласт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552036 |
| Маса брутто | 2,65 кг |
| Маса нетто | 2,15 кг |
| Розміри продукту | 37,30 см х 4,50 см х 44,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 6,00 см x 49,00 см x 39,00 см |
| Символ | AWD02181851 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | Картон |