1 104 ₴
Полиця з дроту кутова 3М AWD02081419
Код: AWD02081419
Розмір: 20*6*20 см
Матеріал: дрот покритий хромом
Кріпиться на стрічкі, що самоклеїться
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357717 |
| Цвет | Хромований |
| Максимальная нагрузка | 4 кг |
| Маса брутто | 0,42 кг |
| Маса нетто | 0,4 кг |
| Материал | хромований дріт + пластик |
| Розміри продукту | 25,5 см х 6 см х 20 см |
| Розміри товару в упаковці | 25,5 см х 6 см х 20 см |
| Символ | AWD02081419 |
| Тип крепежа | скотч 3М |
| Тип мебели | кутова полиця |