


247 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Материал | Керамика |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552784 |
| Маса брутто | 0,22 кг |
| Маса нетто | 0,22 кг |
| Розміри продукту | 12,50 см х 3,50 см х 8,30 см |
| Розміри товару в упаковці | 12,50 см х 3,50 см х 8,30 см |
| Размещение | Настольное |
| Символ | AWD02191926 |
| Состояние | Новое |
| Тип | мильниця |