

725 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552791 |
| Маса брутто | 0,51 кг |
| Маса нетто | 0,51 кг |
| Материал | Керамика |
| Розміри продукту | 10,00 см x 36,50 см x 10,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 10,00 см x 36,50 см x 10,00 см |
| Размещение | Підлоговий |
| Символ | AWD02191927 |
| Состояние | Новое |
| Тип | йоржик |
| Форма | Круглая |