2 378 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Материал | МДФ |
| Тип | Сиденье с крышкой |
| Наличие микролифта | Да |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552616 |
| Маса брутто | 3,50 кг |
| Маса нетто | 2,93 кг |
| Розміри продукту | 35,70 см x 4,90 см x 46,20 см |
| Розміри товару в упаковці | 38,50 см х 50,00 см х 7,00 см |
| Символ | AWD02181909 |
| Тип упаковки товару | Картон |
| відстань між кріпленнями | 10,5 - 20,5 |