254 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552494 |
| Цвет | пляшково-зелений |
| Маса брутто | 0,11 кг |
| Маса нетто | 0,09 кг |
| Материал | АБС + бамбук |
| Розміри продукту | 11,20 см х 2,70 см х 11,20 см |
| Розміри товару в упаковці | 12,00 см х 4,00 см х 12,00 см |
| Размещение | Настольное |
| Символ | AWD02191897 |
| Состояние | Новое |
| Тип | мильниця |
| Тип упаковки товару | Картон |