
1 595 ₴
Мінімалістична і сучасна настінна вішалка на рейці з алюмінію, пофарбованого в білий матовий колір, є елегантним і міцним елементом, який ідеально впишеться в будь-який сучасний інтер'єр. Ширина 60 см забезпечує достатньо місця для зберігання рушників та інших аксесуарів. Його монтаж гранично простий завдяки високоміцній самоклеючій стрічці 3М, яка позбавляє необхідності свердлити стіни, захищаючи їх від пошкоджень. Максимальне навантаження вішалки становить 2 кг, що робить її практичним та естетичним рішенням для повсякденного використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552944 |
| Максимальная нагрузка | 2 кг |
| Маса брутто | 0,50 кг |
| Маса нетто | 0,40 кг |
| Розміри продукту | 60,00 см х 3,20 см х 7,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 3,00 см х 69,20 см х 11,30 см |
| Символ | AWD02091942 |
| Тип установки | Настінне |
| Тип крепежа | самоклеюча стрічка 3М |
| Тип мебели | вешалка |
| Тип упаковки товару | блістер |