



225 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Размещение | Настольное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552487 |
| Цвет | пляшково-зелений |
| Маса брутто | 0,09 кг |
| Маса нетто | 0,06 кг |
| Материал | АБС |
| Объем | 300 мл мл |
| Розміри продукту | 6,50 см х 10,90 см х 6,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 8,30 см х 12,00 см х 8,30 см |
| Символ | AWD02191896 |
| Тип | склянка |
| Тип упаковки товару | Картон |
| Форма | Круглая |
| Основные | |
| Состояние | Новое |