319 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Тип управления | Нажимное |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552470 |
| Цвет | пляшково-зелений |
| Маса брутто | 0,15 кг |
| Маса нетто | 0,11 кг |
| Материал изготовления | АБС + бамбук |
| Вместимость | 300 мл |
| Розміри продукту | 7,80 см х 20,00 см х 6,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 7,50 см х 21,50 см х 7,50 см |
| Символ | AWD02191895 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дозатор |
| Тип упаковки товару | Картон |