



522 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552463 |
| Цвет | сливово-фіолетовий |
| Маса брутто | 0,38 кг |
| Маса нетто | 0,27 кг |
| Материал | АБС |
| Розміри продукту | 10,50 см х 39,50 см х 10,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 11,30 см х 29,50 см х 11,50 см |
| Символ | AWD02191894 |
| Состояние | Новое |
| Тип йоршика | Підлоговий |
| Тип упаковки товару | Картон |
| Форма | Круглая |