



200 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Размещение | Настольное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552449 |
| Цвет | сливово-фіолетовий |
| Маса брутто | 0,07 кг |
| Маса нетто | 0,04 кг |
| Материал | АБС |
| Объем | 350 мл мл |
| Розміри продукту | 7,20 см х 10,80 см х 7,20 см |
| Розміри товару в упаковці | 8,30 см х 12,00 см х 8,30 см |
| Символ | AWD02191892 |
| Состояние | Новое |
| Тип | склянка |
| Тип упаковки товару | картон |
| Форма | Круглая |