341 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Тип управления | Нажимное |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552432 |
| Цвет | сливово-фіолетовий |
| Маса брутто | 0,16 кг |
| Маса нетто | 0,12 кг |
| Материал | АБС |
| Вместимость | 450 мл |
| Розміри продукту | 9,00 см х 13,50 см х 9,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 10,00 см х 14,50 см х 10,00 см |
| Символ | AWD02191891 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дозатор |
| Тип упаковки товару | Картон |