3 190 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | МДФ |
| Наличие микролифта | Да |
| Тип | Сиденье с крышкой |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстань між петлями | 10,3 - 20,8 |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553200 |
| Маса брутто | 3,45 кг |
| Маса нетто | 3,12 кг |
| Розміри продукту | 37,60 см х 5,50 см х 45,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 39,00 см х 6,00 см х 49,00 см |
| Символ | AWD02181968 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | Картон |