

305 ₴
Розширювальна штанга шторки для душу чорного кольору, виготовлена з алюмінію, є функціональним та елегантним рішенням для кожної ванної кімнати. Діапазон його регулювання становить від 70 до 120 см, що дозволяє адаптувати його до різної ширини душових ніш. Гумові стійкі наконечники забезпечують надійне і безпечне кріплення штанги, зводячи до мінімуму ризик зсуву і пошкодження поверхні. Штанга проста в установці - не вимагає свердління або додаткових інструментів, що полегшує монтаж і адаптацію під індивідуальні потреби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Материал | Алюминий |
| Тип | Карниз прямой |
| Тип крепления | Телескопическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553163 |
| Маса брутто | 0,19 кг |
| Маса нетто | 0,17 кг |
| Розміри продукту | 122,80 см х 3,40 см х 3,40 см |
| Розміри товару в упаковці | 3,40 см х 3,40 см х 71,50 см |
| Символ | AWD02101964 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | фольга + вішалка |