


2 342 ₴
Ця хромована підставка для ванної кімнати – елегантне та функціональне рішення для сучасної ванної кімнати. Виготовлена з міцної хромованої сталі, вона стійка до корозії та має елегантне глянцеве покриття. Ця підставка поєднує в собі тримач для туалетного паперу та тримач для туалетної щітки, економлячи місце та забезпечуючи зручність. Квадратна основа оснащена пластиковими ніжками, які захищають поверхню від подряпин та забезпечують стійкість. Тримач для туалетної щітки має знімну вставку для легкого очищення та гігієни. Це практичне та естетичне доповнення, яке прикрасить будь-яку ванну кімнату.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие крышки | Нет |
| Тип | Держатель для туалетной бумаги |
| Цвет | Серебристый |
| Материал | Хромированная сталь |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553262 |
| Маса брутто | 1,29 кг |
| Маса нетто | 1,00 кг |
| Розміри продукту | 20,00 см х 69,20 см х 18,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 10,80 см х 69,00 см х 19,30 см |
| Символ | AWD02071974 |
| Тип йоржика | Підлоговий |
| Тип упаковки товару | картон |