


1 711 ₴
Чорна полиця із міцного матеріалу – універсальне рішення, яке відмінно впишеться у будь-яку кімнату. Завдяки міцному металевому каркасу полиця забезпечує стійкість та довговічність, а встановлені колеса гарантують мобільність, полегшуючи її переміщення за потреби. Полиця, оснащена трьома кошиками, дозволяє ефективно зберігати та організовувати предмети у ванній, кухні чи інших приміщеннях. Крім того, 4 практичні гачки, які можна вільно прикріпити та розмістити на полицях, дозволяють гнучко адаптувати полицю до ваших індивідуальних потреб. Складання полиці гранично проста і не вимагає використання інструментів - достатньо слідувати інструкції, що додається, і з'єднати елементи комплекту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | этажерка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552951 |
| Цвет | Черный |
| Маса брутто | 1,39 кг |
| Маса нетто | 1,10 кг |
| Материал | Пластик |
| Розміри продукту | 40,00 см х 67,60 см х 26,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 24,00 см х 18,00 см х 41,50 см |
| Символ | AWD02041943 |
| Тип установки | Підлогове |
| Тип упаковки товару | Картон |