


2 755 ₴
Полиця поєднує в собі функціональність та елегантність завдяки використанню сталі, пофарбованої в глибокий чорний колір, та натурального бамбукового дерева. Має три полиці, у тому числі одну високу, яка відмінно підійде для зберігання навіть найвищих аксесуарів у різних приміщеннях, наприклад, у ванній, кухні або залі. Полиці та рейка у верхній частині полиці виконані з бамбука, що додає тепла та легкості. Завдяки своїм невеликим розмірам полиця легко регулюється та знайде своє місце навіть у невеликих приміщеннях, пропонуючи при цьому практичні рішення для зберігання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | этажерка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552876 |
| Цвет | Черный |
| Маса брутто | 2,94 кг |
| Маса нетто | 2,93 кг |
| Материал | Пофарбована сталь + бамбук |
| Розміри продукту | 40,50 см х 80,20 см х 13,30 см |
| Розміри товару в упаковці | 40,50 см х 80,20 см х 13,30 см |
| Символ | AWD02041935 |
| Тип установки | Підлогове |