

1 073 ₴
Мінімалістська та сучасна настінна вішалка на рейці, виготовлена з пофарбованого в білий матовий колір алюмінію, стане елегантним та міцним доповненням до будь-якого сучасного інтер'єру. Його простий, але стильний дизайн ідеально вписується в сучасний інтер'єр, додаючи витончену елегантність ванної, кухні або передпокою. Встановити вішалку надзвичайно просто завдяки високоміцній стрічкі 3М, що самоклеїться, яка дозволяє уникнути свердління стіни. Максимальне навантаження вішалки складає 2 кг, що робить її ідеальною для повсякденного використання, пропонуючи практичне та естетичне рішення для зберігання рушників та інших предметів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552944 |
| Максимальная нагрузка | 2 кг |
| Маса брутто | 0,40 кг |
| Маса нетто | 0,23 кг |
| Розміри продукту | 25,30 см х 3,00 см х 7,30 см |
| Розміри товару в упаковці | 3,30 см х 31,80 см х 9,80 см |
| Символ | AWD02091941 |
| Тип установки | Настінне |
| Тип крепежа | самоклеюча стрічка 3М |
| Тип мебели | вешалка |
| Тип упаковки товару | блістер |